Oferujemy kredyty na terenie Jeleniej Góry bez zbędnych formalności. Spisywana przez nas umowa jest przejrzysta, bez kruczków prawnych, z wykorzystaniem zrozumiałego dla każdgeo języka. Nie potrzebujemy żadnych zaświadczeń. Czas spłaty i wszystkie inne warunki dostosujemy indywidualnie podczas rozmowy. Okres spłat jest dogodny i uzgodniony już w czasie podpisywania umowy. Poza kredytami oferujemy również ubezpieczenia. Jeżeli potrzebujesz usług finansowych w Jeleniej Górze, skontaktuj się z nami!

Kredyt hipoteczny – szybko i bez zbędnych formalności

Potrzeba ci kredytu hipotecznego na dom? Mieszkanie? A może potrzebujesz szybkiego kredytu konsolidacyjnego bez zbędnych formalności? Oferujemy indywidualne warunki kredytu na dogodnych i elastycznych warunkach. Z nami nie będzie ci potrzeby kalkulator kredytowy – nasi specjaliści załatwią za Ciebie wszystkie formalności. Oferujemy szeroki zakres ubezpieczeń dla twojego kredytu dzięki czemu nie musisz martwić się ryzykiem. Skontaktuj się z nami i umów się na wizytę.

Kredyt inwestycyjny na rozwój firmy

Potrzebujesz kredytu inwestycyjnego lub konsolidacyjnego na rozwój firmy lecz brak ci finansów?  Oferujemy dogodne warunki, już od pierwszego dnia działanie twojej działalności gospodarczej. Nasz kredyt posiada niskie oprocentowanie, dodatkowo oferujemy długie terminy spłat i elastyczne raty. Niskie wymagania przyznania kredytu pozwalają na szybkie zawarcie umowy kredytowej. Nasze kredyty posiadają szereg ubezpieczeń dzięki czemu ryzyko kredytu jest ograniczone do minimum. Nie zwlekaj skontaktuj się z nami.

Dlaczego warto wziąć kredyt właśnie u nas?

  • żadnych kruczków prawnych, umowa jest na pisana tak by każdy mógł ją zrozumieć,
  • kredyt bez zaświadczeń
  • warunki kredytu dostosowane indywidualnie pod każdego klienta,
  • dogodny okres spłaty i kredytowania
  • duży zakres kredytowy
  • szereg pakietów ubezpieczeń dla naszych klientów

Nasi partnerzy i zasięg działania

Nasz doświadczony zespół działa w całej Polsce poprzez sieć partnerów oferując Ci najkorzystniejsze warunki kredytowe w całej Polsce. Nasze placówki są zawsze pod ręka dzięki czemu nie musisz się niczym martwić. Kalkulator kredytu hipotecznego? Zapomnij nasi przedstawiciele załatwią za Ciebie wszystkie formalności

Nasza firma opiera się na trzech filarach: szczerości, przejrzystości i współpracy z klientem
Szybko i bez zbędnych formalności
Pieniądze prosto do Twojej kieszeni

Masz jakieś pytania?